Cadeau voor personeel; de brownie verzendservice voor bedrijven
Cadeau voor personeel. Geregeld, zonder dat je er steeds aan hoeft te denken
"Nee, niet weer..." Je collega schrikt op en kijkt je aan.
"Kees is vandaag jarig. En ik had iets moeten regelen. Maar in de drukte is het er gewoon niet van gekomen."
Bijna elk bedrijf dat bij ons een proefpakket aanvraagt, herkent dit meteen. En dat is ook niet zo gek. Er is bijna elke maand wel iets. Een verjaardag. Een werkjubileum. Iemand die net gestart is. Of gewoon een moment waarop je wilt laten weten: we zien je. Een cadeau voor je medewerker hoeft niet groot te zijn. Het moet voelen alsof er aan iemand gedacht is. Dat is precies wat zo vaak blijft liggen.
Het zijn terugkerende momenten. Maar het regelen voelt vaak als iets wat er steeds tussendoor moet.
Het regelen van een cadeau voor medewekers kan echt makkelijker.
Wat als je dit niet elke maand opnieuw hoeft te regelen? Wat als je het één keer goed inricht en daarna alleen nog even checkt of alles klopt?
De brownie verzendservice is precies daarvoor bedoeld. Je regelt het één keer per jaar - misschien kost het je anderhalf tot twee uur. Daarna ben je maandelijks hooguit vijf minuten bezig.
En ondertussen weet je: het loopt. Het klopt. Het wordt niet vergeten.
Onze brownie verzend service in 4 stappen
-
1. Gegevens aanleveren
Eén keer per jaar lever je een overzicht aan met de momenten en adresgegevens van je collega’s. Dat doe je in een Excel-lijst die je van ons ontvangt.
Hierin kun je ook direct de persoonlijke teksten kwijt die op de kaartjes mogen komen te staan. Rustig. Overzichtelijk. In één keer goed. -
2. Maandelijkse check
Elke maand stuur ik je een mail met de geplande verzendingen voor de komende periode.
Zo kunnen we samen controleren of alles nog klopt. Misschien is er iemand uit dienst gegaan. Of juist iemand nieuw gestart. Dit is het moment om dat aan te passen. -
3. Wij versturen de brownies
Een paar dagen voor de afgesproken datum zorgen wij dat het presentje wordt verstuurd.
Met aandacht gemaakt. Zorgvuldig verpakt. Op tijd bezorgd. Jij hoeft nergens meer achteraan. -
4. Maandelijkse factuur
Aan het eind van de maand of het kwartaal ontvang je een factuur voor de pakketjes die in die periode zijn verstuurd. Helder. Overzichtelijk. Zonder verrassingen.
Waarom bedrijven hiervoor kiezen
Ik spreek regelmatig bedrijven die zeggen:
“We willen dit wel doen, maar niet elke keer opnieuw moeten nadenken."
En precies daar zit de kracht van deze service. Je vult één keer per jaar een lijst in. Daarna ontvang je maandelijks een mail die je alleen hoeft te checken. Meer niet.
Zo kost het je maandelijks nauwelijks tijd, maar blijft de aandacht wél voelbaar. En omdat een browniepakket vanaf EUR 18,90 inclusief verzending valt binnen de vrije ruimte van de werkkostenregeling, is het ook administratief de makkelijkste keuze.
Voor welke momenten is dit geschikt?
De brownie verzendservice wordt door bedrijven ingezet als cadeau voor medewerkers op terugkerende momenten zoals:
- Verjaardagen van medewerkers
- Werkjubilea of indiensttredingsdata
- Welkom nieuwe collega
- Ziekte of herstel
- Andere terugkerende momenten die jullie belangrijk vinden
Samen kijken we wat past bij jullie organisatie en cultuur.
Nog iets anders in gedachten?
Wil je niet per persoon versturen, maar juist regelmatig iets lekkers op kantoor laten bezorgen voor het hele team?
Dan is het brownie abonnement misschien iets voor jullie.
Wekelijks, tweewekelijks of maandelijks een doos brownies op de mat. Al mogelijk vanaf 8 stuks per keer. Groter mag natuurlijk ook.
Hoe andere bedrijven dit ervaren
-
RoosRos Architecten
"Een heerlijke browniebox voor al onze collega's. Soms past geluk in een doosje!
Kelly heeft onze bestelling van A-Z perfect geregeld. Hartelijk dank daarvoor." -
KMS Advisering
"Wat een verrassing! Ik wilde je even laten weten hoe goed alles is ontvangen door onze collega's.
We hebben hele mooie reacties gekregen. Erg leuk verpakt, en een heerlijke brownie. Dus nogmaals dank je wel, en ik weet je te vinden voor de volgende keer!" -
VetPartners
"Alles is goed in de smaak gevallen!
Ze zijn ook superlekker."
Wil je dat dit blijft gebeuren, of wil je dat het gewoon loopt?
Wil je dit blijven onthouden en regelen in de drukte van alledag? Of wil je weten dat het goed loopt, zonder dat het steeds aandacht vraagt?
Als je je wilt dat ik daarin meedenk, is dat helemaal oké. Soms helpt het om het gewoon hardop uit te spreken en samen te kijken of deze service past bij jullie manier van werken.
Twijfel je nog omdat je eerst wilt weten hoe de brownies smaken? Dan kun je ook starten met een proefpakket voor bedrijven. Je ontvangt verschillende smaken om rustig te proeven. Je betaalt alleen de verzendkosten van € 3,95.
Zonder verplichtingen. Gewoon even proeven of dit is wat je zoekt.
Veel gestelde vragen
Hoe lang van tevoren moet ik de brownies bestellen?
Bestellingen die op werkdagen vóór 14.00 uur binnenkomen, kunnen dezelfde dag nog verzonden worden.
Dit geldt ook wanneer er een ansichtkaart met persoonlijke tekst wordt toegevoegd.
Gaat het om grotere aantallen of om extra maatwerk, zoals een sleeve of logo brownies? Dan stemmen we dit altijd even samen af.
Is het mogelijk de brownies vandaag al te versturen?
Ja. Wanneer je op een werkdag vóór 14.00 uur bestelt, kunnen de brownies dezelfde dag nog worden verzonden, inclusief een persoonlijke kaarttekst.
Bij grotere orders of wanneer er gewerkt wordt met sleeves of logo brownies, bekijken we samen wat haalbaar is en wat de beste verzenddatum is.
Hoe werkt het met het versturen naar meerdere adressen?
Bij structurele verzendingen lever je de adressen één keer per jaar aan in een overzichtelijke lijst.
Elke maand ontvang je een mail met de geplande verzendingen, zodat je deze kunt controleren en waar nodig aanpassen.
Voor eenmalige of losse bestellingen kun je de adressen aanleveren via een Excel-bestand.
Wij verzorgen vervolgens het volledige verzendproces per adres.
Kunnen de pakketjes gepersonaliseerd worden?
Ja. Een ansichtkaart met persoonlijke tekst is altijd mogelijk.
Daarnaast is het ook mogelijk om te werken met een eigen sleeve of logo brownies.
Omdat dit extra maatwerk is, stemmen we dit vooraf samen af.
Werken jullie met een korting bij grote bestellingen?
Ja, dat doen wij zeker. Wij gaan hierbij uit van het orderbedrag exclusief de verzendkosten.
Staffel
vanaf € 150,- = 3% korting
vanaf € 250,- = 5% korting
vanaf € 500,- = 8% korting
vanaf € 1000,- = 12% korting
Bij bestellingen in de webshop wordt de korting automatisch verrekend.